www.hotel-ubytovani.com
Hotel Janské Lázně Černá Bouda - K hotelu přísluší parkovištěHotel Janské Lázně Černá Bouda - disponuje restauracíHotel Janské Lázně Černá Bouda - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenHotel Janské Lázně Černá Bouda -  je k dispozici připojení na internetHotel Janské Lázně Černá Bouda -  je k dispozici letní terasaHotel Janské Lázně Černá Bouda - disponuje kavárnouHotel Janské Lázně Černá Bouda - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardHotel Janské Lázně Černá Bouda - přijímá kreditní karty VISAHotel Janské Lázně Černá Bouda - přijímá kreditní karty American ExpressHotel Janské Lázně Černá Bouda - přijímá kreditní karty JCBHotel Janské Lázně Černá Bouda - přijímá kreditní karty Diners Club InternationalHotel Janské Lázně Černá Bouda -  stálá diskotéka - tanec - zábavaHotel Janské Lázně Černá Bouda - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Janské Lázně Černá Bouda - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Janské Lázně Černá Bouda - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Janské Lázně Černá Bouda - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Janské Lázně Černá Bouda - na pokojích je telefon
 

Hotel Černá Bouda
Černá Hora 171, Janské Lázně 54225
Česká Republika
Hotel-Janske-Lazne-Cerna-Bouda@cz-hotel.eu

Aktuální počasí
Denní tepl.: 3 °C
Noční tepl.: -1 °C
Vítr: 4 m/s
Hotel Černá Bouda ubytování Janské Lázně Aktuální počasí zataženo
Doporučte tyto stránky:
 

Hotel Černá Bouda - ubytování Janské Lázně | Vítejte

 
Hotel Janské Lázně Černá Bouda Ubytování v Krkonoších
Nově zrekonstruovaný horský hotel Černá Bouda  poskytuje služby 3* standardu. Mezi výhody hotelu patří jeho vyjímečná poloha nad Jánskými Lázněmi a krásná okolní příroda Krkonoš. Hotel na vrcholu Černé hory (1260 m n. m.) s nezapomenutelným výhledem uspokojí všechny milovníky hor, zimní a letní přírody.

Horský hotel Černá Bouda ubytování
Rodinná atmosféra hotelu Černá Bouda na Černé hoře u Jánských Lázní a pohodlné ubytování v 48 prostorných nekuřáckých pokojích, které jsou vybaveny koupelnou se sprchou a WC, TV se satelitem a přímou telefonní linkou. 118 pevných lůžek a 4 přistýlky. Sportovní vyžití, speciální cenové zvýhodnění pro skupiny a dlouhodobé pobyty. 

Ubytování hotel Černá Bouda Janské Lázně služby
Hotel Černá Bouda se Vám postará o pohodlí a služby, v rámci nichž Vám například zdarma budou odvezena v den příjezdu / odjezdu zavazadla až k horní stanici lanové dráhy na Černé hoře. Pro rodiny s dětmi ubytování v rodinných apartmánech, dětská postýlka k dispozici. Dětské hřiště a dětský koutek. Vlastní lyžařská škola a vlek se nacházejí přímo u hotelu.

Černá Bouda hotel ubytování v Krkonoších restaurace
Hotel Černá Bouda má hotelovou restauraci s kapacitou 80 míst a jedinečným výhledem na panorama Krkonoš s dominantou Sněžky. Přilehlá terasa nabízí v letních měsících příjemné venkovní posezení. Samostatný salónek se 40 místy můžete využít pro Vaše akce. V restauraci jsou podávány bohaté snídaně formou teplého bufetu, vydatné obědy a večeře. Pestrá nabídka obsahuje českou i mezinárodní kuchyni, krkonošské speciality, polévky a hotová jídla, denní nabídky a dětská menu i domácí borůvkové koláče, jídla pro vegetariány. Součástí restaurace je denní bar o kapacitě 25 osob se širokým výběrem alkoholických a nealkoholických nápojů.

Janské Lázně Černohorské Bistro při hotelu Černá Bouda
Horskému hotelu Černá Bouda patří také občerstvení s venkovním posezením a jedinečným výhledem na panorama Krkonoš s dominantou Sněžky. V nabídce jsou polévky a hotová jídla, grilované klobásy a párek v rohlíku, čerstvé bagety, zmrzliny a cukrovinky a velký výběr teplých a studených nápojů. Otevírací doba od 09:00 v zimě do 17:00 (17:30), v létě do 18:00 hodin. V zimních měsících venkovní sněžný bar a v létě dětské hřiště s houpačkami.

Černá hora Janské Lázně hotel Černá Bouda konference
Hotel Černá Bouda má vhodné podmínky pro uspořádání nejrůznějších aktivit jako jsou školení a semináře, meetingy či sportovně-relaxační kurzy a programy. Konferenční místnost s kapacitou 40 až 70 míst (dle uspořádání) lze rozšířit o hotelovou restauraci, a to až na 140 míst při školním uspořádání. V případě zájmu je možné rezervovat celý hotel pro Vaši akci s maximální kapacitou 125 ubytovaných osob. Pronájem konferenční techniky a další služby.

Dovolená na horách Krkonoše hotel Černá Bouda 
Skiresort Černá hora, lyžařské areály Janské Lázně, Černý Důl a Svoboda nad Úpou ve východních Krkonoších jsou zárukou té pravé aktivní zimní dovolené. V létě můžete prožívat romantiku rozlehlých luk v okolí hotelu Černá Bouda s nezaměnitelným pohledem na české hory, aktivní pohyb a zároveň kvalitní odpočinek. Hotel spolupracuje s profesionální outdoorovou agenturou.